Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Відомі випускники школи

Дата: 7 лютого 2018 о 21:37, Оновлено 22 травня 2019 о 20:02
Автор: Халюк В. В.

Веприцька земля ніби спеціально створена для людей. А майбутнє залежить від золотих рук та щирого серця тих, хто називає цей край своєю батьківщиною. Учні Веприцької школи різних часів прославляють свою землю невтомними працьовитими руками, добрими вчинками. Багато випусків бачила сільська школа і багато випускників. Хочемо пригадати саме тих із них, хто своєю наполегливою працею зумів прислужитися людям та залишити своє ім'я для прикладу наступним поколінням.

Синявський Антін Степанович (1866-1951) -

український політичний і громадський діяч, економіко-географ, історик, економіст, педагог, доктор географічних наук, професор Київського університету (народився в с. Веприк). Фахівець у галузі розвитку теорії економічного районування. Сфера наукових досліджень: географічні проблеми країни. Новатор у геополітичних дослідженнях української економіки. Автор близько 150 наукових праць.

Синявський Антін Степанович wikipedia

Косовський Володимир Іванович (1923-2000)-

(народився в с. Веприк) фельдшер, член спілки письменників України, краєзнавець, поет, працював науковим співробітником Музею-садиби  К.Г.Стеценка у с. Веприк. Репресований. Реабілітований.

Косовський В.І. wikipedia

Фільм "Невільник брат, невільниця сестра"

"Мені не жаль" (пісня на слова В.Косовського)

"Ніченька" (пісня на слова В.Косовського)

Тарас Компаніченко про поета-борця В.Косовського

Цибуленко Віктор Сергійович (1930-2013) -

легкоатлет, олімпійський чемпіон 1960 року у метанні списа, заслужений майстер спорту, чемпіон світу серед ветеранів (1994). Закінчив Веприцьку семирічну школу з почесною грамотою. Нагороджений орденами Трудового червоного прапора і "Знак пошани".

В.Цибуленко wikipedia

Репортаж "Віктору Цибуленку - 80"

Колодзейський Леонід Вацлавович (1938-1999) -

один з найкращих лісничих України, Заслужений лісовод України. Заслужений працівник сільського господарства. Закінчив Веприцьку середню школу у 1955 році. Нагороджений медаллю "Ветеран Праці" і орденом "Дружби народів".

Сайт Фастівського лісового господарства

Цибуленко Микола Васильович (1942-1998) -

український військовик, один із організаторів створення збройних сил незалежної України, генерал-майор. Кандидат військових наук. Народився у с. Веприк, у якому проживав до 1959 р. Нагороджений орденами і медалями як Радянського Союзу, так і багатьох іноземних країн. Відзначений ювілейним хрестом союзу колишніх українських воїнів у Канаді, нагороджений Хрестом Союзу Офіцерів України за патріотизм і відданість Українській державі (посмертно).

Цибуленко_Микола_Васильович. Вікіпедія

Незламний генерал. Тиждень. ua

Mykola Tsybulenko

Новіков Борис Володимирович (нар. 1948) -

вітчизняний філософ, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент Академії політичних наук України, Заслужений працівник Народної освіти. Закінчив Веприцьку восьмирічну школу у 1962 р. Автор понад 300 публікацій. Сфера наукових досліджень: проблеми творчості, проблеми людини, проблеми культури, проблеми відчуження, проблема співвідношення влади і власності, критика перетворених форм буття, розвиток методології діалектико-матеріалістичної філософії.

Новіков_Борис_Володимирович. Вікіпедія

Новіков Б.В. Радіо КПІ

Кельвич Леонід Миколайович (нар. 1950) -

Заслужений працівник сільського господарства України. Закінчив Веприцьку восьмирічну школу у 1965 р. Нагороджений орденами "За заслуги" ІІІ  та ІІ ступеня.

Віче. Л.Кельвич "Працювати на землі - це престижно"

Газета "Перемога"

Державні нагороди України

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.